Radot harmoniju sevī, pamanīsiet, cik daudz tās ir apkārt!

 

Semināri - cilvēka harmoniskai attīstībaiProduktu katalogs

Informācija

Plānotie semināri

PLAŠĀKA INFORMĀCIJA PAR SEMINĀRU „DZĪVĪBAS ZIEDS"


Video (Mer-Ka-Ba):
http://www.youtube.com/watch?v=qWxl-LozJj8&feature=channel

Pirmais šo informāciju no Melhisedeku ordeņa mācības Alfa & Omega apkopoja un publicēja Drunvalo Melhisedeks.

Mer-Ka-Ba ir kristālisks enerģētisks lauks. Šāds lauks ieskauj ikvienu no mums, ikvienu radību Visumā.

Elpošanas sistēma un Mer-Ka-Ba aktivācijas tehnika, ko var apgūt semināra laikā, palīdz cilvēkam realizēt dziļas pārmaiņas savā dzīvē.

Šī elpošanas sistēma uz Zemes nav praktizēta aptuveni 13 000 gadu (izņemot īsu periodu Ēģiptē 18.dinastijas faraona Ehnatona valdīšanas laikā, kad to mācīja nelielai iesvaidīto grupai).

Semināru vadīs: Ņikita Jemeļjanovs -
Starptautiskās organizācijas „Dzīvības zieds" sertificēts skolotājs.

Norises vieta: Viesnīca "Days Hotel Riga"

Adrese: Brīvības iela 199c, Rīga
http://www.dayshotelriga.com/lv/konferencu-zale-riga 
noklūšana: http://www.dayshotelriga.com/lv/noklusana

Norises laiki:
_____ 18:00 - 21:00
_____ 09:00 - 18:00
_____ 10:00 - 16:00

Semināra dalībniekiem būs nepieciešams:

- cirkulis, lineāls;
- krāsainie zīmuļi, flomasteri;
- nelieli paklājiņi un viegls (maināms) apģērbs nelielai vingošanai;
- maiņas apavi;

- dzeramais ūdens un kāds priekšmets vai foto, ko vēlaties enerģētiski uzlādēt;
- labs noskaņojums un vēlme apgūt brīnišķīgu pieredzi.

Iepriekšēja pieteikšanās uz semināru ir obligāta!
info@energijuharmonija.lv tālr. 22 33 08 19

Dalībnieku atsauksmes:

„Esmu sajūsmā par šo semināru. Sajutu dziļas izmaiņas. Izjutu sāpes dvēselē, sirdī, bija asaru plūdi, tad sajutu sevī spēku, prieku, laimi, dziļāku sevis apzināšanos. Jutu dažādas izmaiņas fiziskajā ķermenī un enerģētiski. Notika arī spēcīga enerģētisko bloku atraisīšana. Semināra vadītājs ir fantastisks cilvēks. Tikt pie tādām zināšanām, ir Dieva dāvana. Priecājos, ka tas notika ar mani."
Inga

„Seminārs sniegs jums ne tikai zināšanas, bet arī palīdzēs atplaukt. Sajūtot to vienreiz, jūs nespēsiet vairs atteikties no šīs burvīgās pieredzes."
Aleksandrs

„Paldies, paldies par Dievišķo iespēju būt šajā mācībā. Novēlu visiem sadzirdēt un saredzēt informāciju par Dzīvības zieda un MerKaBa mācību. Dalīšos ar šo informāciju."
Inga

„Sajūta, ka beidzot ir izveidojies pamats dažādos līmeņos, kas piepildīts ar labsajūtu un enerģiju, kas ir universāla. Starts un enerģijas avots tālākam ceļam."
Uģis

„Man seminārs patika. Iemācījos daudz jauna un ceru, ka tas man dzīvē noderēs."
Gunda, 11 gadi

„Paldies par trīs brīnišķīgām dienām ceļā uz Sevi un Mīlestību! Paldies par siltumu, mieru un gaismu, kurā dalījāties ar mums."
Guntra

„Man patika kā tika noorganizēts seminārs. Pārtraukumi nebija par ilgu, nevienu brīdi nejutos neērti, utt. Visa informācija bija interesanta un vajadzīga. Dažas meditācijas priekš manis likās par īsu un strauju, bet tāpat viss bija saprotami."
Irbe

 

KAS IR "DZĪVĪBAS ZIEDS"

 

Vārds „ģeometrija" nozīmē „Zemes mērīšana".

Sakrālā ģeometrija savu nosaukumu ieguvusi, pateicoties tam, ka zināmas formas tiek uzskatītas par sakrālām (sacred - svēts), jo tās ir visur, itin visā radībā.  Šīs formas un proporcijas sastopamas tik bieži, ka tās sāka saukt par Dieva „valodu". Šīs formas un proporcijas Jūs varat pamanīt DNS informācijā,  materiālā, no kura veidotas visas jūsu ķermeņa šūnas, augu un dzīvnieku šūnās, kristālos, planētās, zvaigznēs un galaktikās.

Vairums no mums jūt, ka esam cits ar citu saistīti. Mēs intuitīvi jūtam vienotības koncepciju. Dažkārt no šīs vienotības ar visu radību iegūstam  emocionālu pieredzi, taču tā ir tikai realitātes daļa. Tā ir mūsu sievišķās komponentes - labās smadzeņu puslodes - pieredze. Mūsu vīrišķā komponente vēl pavisam nesen nevarēja iegūt šo pieredzi, jo nebija iespējams pierādīt Dieva eksistenci vai noteikt vienotības sajūtu. Lielākā daļa no seminārā „Dzīvības zieds" ietvertās informācijas  nākusi no senās ēģiptiešu mistēriju skolas - Hora Labā Acs. Šī skola pēdējo reizi pieminēta 18. dinastijas faraona Ehnatona valdīšanas laikā. Viens no semināra mērķiem ir parādīt, ka dzīves vienotību palīdz izprast visas radības formu atkārtošanās - tas, kā viena forma noteic otru formu, kā tās ietver cita citu, tas, ka formas acīm redzami ir radījusi viena dievišķā apziņa.

Šajā seminārā ir ietverta arī informācija par smadzeņu pusložu līdzsvarošanu. Zināšanas, kas palīdz loģiski izprast dzīves vienotību (kreisā puslode), un dažādos vingrinājumos iegūtā ar dzīves vienotības sajūtu saistītā pieredze (labā puslode) kalpo, lai panāktu abu pusložu vienotu funkcionēšanu, un ļauj jaunā veidā aktivēt čiekurveida dziedzeri. Un reizē tas ir pamats, uz kura sekmīgi izmantojama Mer-Ka-Ba - īpašās ģeometriskās proporcijās izteiktais enerģētiskais lauks ap cilvēka ķermeni.

Mer apzīmē gaismas laukus, kas rotē pretējos virzienos.

Ka apzīmē Garu.

Ba apzīmē ķermeni jeb realitāti.

Sakrālā ģeometrija ir plašs temats, kas seminārā „Dzīvības zieds" atspoguļots tikai daļēji. Ar to pietiek, lai Jūs iegūtu iespēju noteikt lauku ap savu ķermeni. Jūs arī uzzināsit, kā, izmantojot īpašu elpošanas metodi, savam ķermenim piesaistīt prānas plūsmas. Apziņa un elpošana ir savstarpēji saistītas. Pateicoties īpašajai elpošanas metodei un meditācijai,  Jūs varēsiet aktivēt  Mer-Ka-Ba lauku. Tā aktivācija dziļi ietekmē apziņas evolūciju. Taču mēs spēsim šo lauku pilnībā aktivēt tikai tad, kad smadzeņu labā un kreisā puslode sāks funkcionēt kopā.

Šajā seminārā mēs mācāmies strādāt ar Mer-Ka-Ba lauku, kam piemīt milzīgs spēks, un tas, neapšaubāmi, pārvērtīs jūsu dzīvi.

Pirmais šo informāciju no Melhisedeku ordeņa mācības Alfa & Omega apkopoja un publicēja  Drunvalo Melhisedeks. Seminārā būs iespēja iepazīties ar Sakrālās ģeometrijas pamatiem, iemācīties aktivēt atmiņas par to, kas mēs patiesībā esam, izzināt saikni ar visas Dzīvības Avotu un izprast Mer-Ka-Ba - kristālisko enerģētisko lauku, kas īpašā ģeometriskā formā, 18 metru diametrā, ietver ķermeni. Elpošanas sistēma un Mer-Ka-Ba aktivācijas tehnika, kuru māca seminārā, cilvēkam sniedz iespēju mainīt savu dzīvi. Šis elpošanas paņēmiens uz Zemes nav praktizēts aptuveni 13 000 gadu (izņemot īsu periodu Ēģiptē 18.dinastijas faraona Ehnatona valdīšanas laikā, kad to mācīja nelielai  iesvaidīto grupai).

Drunvalo Melhisedeka izveidotais seminārs „Dzīvības zieds"

Apziņa un elpošana ir saistītas. Daudzas pasaules reliģijas - tādas kā hinduisms, Tibetas reliģijas, budisms, daoisms, sūfisms utt. ­- uzsver, cik svarīga ir elpošana, lai sasniegtu vēlamo apziņas stāvokli, kas ļauj sasniegt Apskaidrību.

Jūsu ķermeni ieskauj kristālisks enerģētiskais lauks, kura diametrs ir aptuveni 18 metru. Tam ir specifiska ģeometriska forma. Vēl vairāk, šis ģeometriskais enerģētiskais lauks ieskauj ne tikai Jūs, bet arī ikvienu radību Visumā - no atoma līdz puķei un pat galaktikai. Izpratni par šo lauku dod ļoti svarīgā mācība par Visumu. To atsaucot atmiņā, Jūs varēsit mainīt savu priekšstatu par mūsu realitāti.

Jūs varat spontāni atcerēties šo lauku, aplūkojot metafizisku zīmējumu sēriju, kam piemīt īpaša iedarbība uz čiekurveida dziedzeri. Tā aktivēšana Jums ļaus atgriezties pie senajām, aizmirstajām zināšanām.

Elpošanas metode paver ceļu uz augstāku apziņas līmeni. Prānas plūsmu virzot cauri kristāliskajam ķermenim, Jums burtiski atveras jauna pasaule. Pateicoties šim elpošanas paņēmienam, varēsit nodibināt kontaktu ar savu Augstāko Es.

Seminārā „Dzīvības zieds" iegūtā informācija Jums palīdzēs:

• atcerēties ģeometrisko enerģētisko lauku, kas kristāla formā ieskauj Jūsu ķermeni. Kad būsit atcerējies, varēsit aktivēt čiekurveida dziedzeri un jūsu apziņa atgūs senās aizmirstās zināšanas;

• atcerēties seno elpošanas paņēmienu - elpošanu caur kristālisko enerģētisko ķermeni, lai piekļūtu augstākam apziņas līmenim;

• aktivēt Mer-Ka-Ba lauku;

• izmantot šo elpošanas metodi, lai savienotos ar Jūsu Augstāko Es un tādējādi piekļūtu iekšējai vadībai un aizsardzībai, kas vienmēr Jums ir bijusi.

Pateicoties seminārā „Dzīvības zieds" iegūtajām zināšanām, varēsit mainīt savu nākotni.

 

Informācija par semināra vadītāju

 

 Ņikita Jemeļjanovs
Maskava, Krievija
Tālr.: +7 (910) 482 33 76

Valodas: krievu, angļu, spāņu
E-pasts:
nikitae@mail.ru

Esmu dzimis Siktivkarā, mācījos skolā ar angļu valodas „novirzienu", ar teicamām sekmēm to beidzu un devos uz Maskavu, lai iestātos universitātē. Jau bērnībā man radās daudz jautājumu, uz kuriem pieaugušie nevarēja dot apmierinošu atbildi. Universitātē sāku interesēties par Agni Jogu. Pēc tam par Blavatsku. Jautājumu radās vēl vairāk. Taču pēc iepazīšanās ar Dzīvās Ētikas mācību sāku labāk saprast un aptvert apkārtējo telpu.

Sāku redzēt un saprast, pēc kādiem likumiem viss notiek. Pamazām pārgāju uz čenelinga apgūšanu. Sāku studēt vēstījumus no Plejādiešiem un citām civilizācijām. Tas mani aizveda pie „Dzīvības zieda". Biju gatavs doties kaut uz pasaules malu, lai apmeklētu „Dzīvības zieda" semināru, bet sagadījās tā, ka šo semināru apmeklēju Maskavā. Manā dzīvē daudz kas mainījās. Sapratu, kurp eju un kāds ir mana ceļojuma mērķis. Dzīve man atklājās visā savā apbrīnojamā skaistumā, turklāt ar veselu iespēju jūru. Sapratu, ka mīlestība un pozitīvās enerģijas var radīt visu, ko vien cilvēks vēlas. Es atcerējos, ka manā mūžā ir bijušas situācijas, kad palīdzēju cilvēkiem un tas mani uzpildīja ar tādu enerģiju, ka tā plūda pāri un es meklēju tai pielietojumu. Un es esmu gatavs ar to dalīties. Es jūtu, ka mani vada un ka man palīdz, esmu iepazinies ar brīnišķīgo „Dzīvības zieda" ģimeni daudzās valstīs. Esmu ļoti pateicīgs Tam Kungam par katru savā dzīvē gūto mācību.

Daudzējādā ziņā pateicoties mācībai par Mer-Ka-Ba, esmu iemantojis iekšēju mieru, ticību sev un paļāvību dzīvē. Esmu gatavs dalīties ar savām zināšanām un pieredzi, kas iegūtas ceļā uz gaismu, un darīšu to ar lielu prieku. Es redzu, ka ļoti daudz cilvēku iet to pašu ceļu,  un centīšos palīdzēt tiem, kas vēlas atrast savu īsto aicinājumu.

Agrāk es nesapratu, kas ir laime, pareizāk sakot, kopš bērnības biju to aizmirsis, bet „Dzīvības zieds" man palīdzēja atcerēties, taču jau citā līmenī - pasaules laimes un visa esošā vienotības līmenī. Es realizēju visas iespējas savā ceļā un ar prieku to iemācīšu arī citiem. Es arī esmu ļoti  pateicīgs Mātei Zemei par tās palīdzību un atbalstu un gribētu palīdzēt cilvēkiem atcerēties saikni, kas viņus vieno ar Zemi. Tā ir nepieciešama bāze ikvienam, var teikt - starta punkts. Drunvalo un Kahuno indiāņi saka: pirms savienošanās ar savu augstāko Es, ar savu Augsto Garu, jāsavienojas ar Māti Zemi - ar Bērnu. Tas ir temats atsevišķam semināram. Bet par to mēs runājam „Dzīvības ziedā", un to zina ikviens: gluži vienkārši - nepieciešams tikai atcerēties.

Papildus semināra „Dzīvības zieds"  galvenajam tematam un Mer-Ka-Ba tehnikai es ar prieku pastāstīšu par Sakrālo ģeometriju un tās izmantošanu dzīvē. Skolā matemātika man visnotaļ patika, un arī tagad minētais temats man ir ļoti tuvs. Esmu veicis nelielus pētījumus par zelta griezumu mūzikas jomā un viļņu ietekmi uz cilvēka apziņu. Es labprāt jums pastāstīšu arī par šo pieredzi.

Es ļoti mīlu jūs visus - jūs esat svētās augstās dvēseles. Neaizmirstiet to! Mēs visi atrodamies vienā izplatījumā ar Māti Zemi, un mēs visi esam vienots organisms, kas virzās uz gaismu, pretī jaunās pasaules rītausmai. Mēs uzcelsim... mēs jau ceļam gaismas un zinību pilsētas, un mūsu Zeme būs mūsu Galaktikas un Visa kosmosa Pērle.

Mīlot un kalpojot,

Ņikita

Autobiogrāfijas avots: http://www.floweroflife.ru/emelyanov

Žurnāla "Mistērija" 2010.gada septembra numurā intervija ar semināra vadītāju Ņikitu Jemeļjanovu. Raksta nosaukums "Dzīvības zieds un Mer-Ka-Ba".

Dzīvības zieds un Mer-Ka-Ba

„Dzīvības zieds", par kuru vēstīts Drunvalo Melhisedeka grāmatā „Senais dzīvības zieda noslēpums" un kā vārdā nosaukts šī paša autora izveidotais seminārs, ir viena no galvenajām dzīvības ģeometriskajām formām, senākais un svarīgākais sakrālās ģeometrijas simbols, pārliecināts Melhisedeka sekotājs, starptautiskās organizācijas „Dzīvības zieds" sertificētais pasniedzējs Ņikita Jemeļjanovs.
„Mistērijai" viņš stāsta, kas ir Mer-Ka-Ba, sakrālā ģeometrija un gaismas ķermeņa aktivizācija.

Drunvalo Melhisedeks (Drunvalo Melchizedek) runā par seno Dzīvības zieda noslēpumu. Kas īsti ir „Dzīvības zieds"?
Ņikita Jemeļjanovs: „Dzīvības zieds" - tā ir viena no galvenajām dzīvības ģeometriskajām formām. Tas ir senākais un svarīgākais sakrālās ģeometrijas simbols. Šī simbola vārdā ir nosaukts mūsu seminārs, „Dzīvības zieds" veido tīklu no deviņpadsmit savstarpēji vienotām sfērām.

Kādreiz katra dzīvā būtne Visumā apzinājās „Dzīvības ziedu" kā matricu, kā ģeometrisko plānu, kas ievada mūs šajā eksistencē un vēlāk izvada no tās. Šis noslēpums ir tūkstošiem gadu glabājies materiālās kultūras senajos priekšmetos - dažādos tēlos un freskās visā pasaulē, bet katrā dzīvības formā tas ir bijis noslēpts un iekodēts šūnu līmenī. Mer-Ka-Ba esot enerģētiskais lauks ap cilvēku. Vai varat pastāstīt par to plašāk?

Mer-Ka-Ba ir svarīga sakrālās ģeometrijas forma, kas raksturo enerģētiskā lauka struktūru ap mūsu fizisko ķermeni. Tā ir no diviem īpašā veidā sakrustotiem tetraedriem sastāvoša astoņstaru zvaigzne, kas izsaka vīrišķo un sievišķo dabu absolūtā līdzsvarā. Jēdziens Mer-Ka-Ba ir cēlies no Senās Ēģiptes, un tas sastāv no trīs vārdiem:
Mer - pretēji rotējošs gaismas lauks,
Ka - gars,
Ba - ķermenis vai realitāte.

Mer-Ka-Ba - tā ir enerģētiskā struktūra, kas apvieno trīs elementus - saprātu, sirdi un fizisko ķermeni - vienā. Par Mer-Ka-Ba sauc arī metodi, ar kuru iespējams sasniegt atdzimšanu, taču atšķirībā no šī vārda ierastās nozīmes, kas paredz fiziskā ķermeņa nāvi un tai sekojošu atdzimšanu citās dimensijās, ar Mer-Ka-Ba metodi šīs jaunās dimensijas iespējams sasniegt jau esošajā fiziskajā ķermenī.
Atdzimšana - tā ir apzināta iekļūšana jaunajā vibrāciju laukā, ko cilvēce spēs piedzīvot un pielietot ikdienā vien tad, ja katrs cilvēks spēs atcerēsies savu Mer-Ka-Ba lauku. Jāpiebilst, ka šo procesu var veicināt vienīgi sistemātisks darbs, kas balstīts uz zināšanu un prasmju pielietojumu sakrālās ģeometrijas formu jomā. Šāda sistemātiska darba rezultātā tiks veiksmīgi aktivizēta epifīzes darbība un tās visaugstākā funkcija - iespēja sekmīgi apgūt seno elpošanas metodi ar Prānu. Šī īpašā elpošanas metode ir atslēga uz jaunās apziņas realizāciju.
Zināšanas, kas tiek nodotas seminārā „Dzīvības zieds", kā arī praktiskais darbs ar fizisko, mentālo, emocionālo un garīgo ķermeni palīdz gan atjaunot atmiņas par Mer-Ka-Ba lauku, gan arī aktivizēt gaismas ķermeni, sasniedzot saskarsmi ar savu augstāko būtību. Papildu tas ļauj sagatavoties gaidāmajai visas cilvēces un mūsu planētas pārejai uz augstāku apziņas līmeni. Jāpiebilst, ka mūsu planēta jau šobrīd atrodas dziļā transformācijā un ceļā uz jaunu stāvokli, taču aktīvais gaismas lauks ļaus pāriet jaunās vibrācijās harmoniski un - nemainot esošo fizisko ķermeni. Tāpat - aktīvais gaismas lauks uztur mūsu planētu un tās iedzīvotājus šajā ievērojamajā transformācijā.

Kā Drunvalo Melhisedeks saņēma Mer-Ka-Ba meditācijas aktivizācijas tehniku?

Pirms vairāk nekā 30 gadiem, kad Drunvalo dzīvoja kādā nošķirtā vietā Kanādā, viņam parādījās divi eņģeļi. Šie eņģeļi apmācīja Drunvalo meditācijai, kā arī deva viņam iespēju ar kreiso smadzeņu puslodi jeb loģiskā veidā izskaidrot cilvēka gaismas lauka esamību, kā arī izstrādāt 17 elpošanas tehnikas šī lauka aktivizēšanai.
Drunvalo bieži tikās ar daudziem seno zināšanu un tradīciju meistariem un skolotājiem, gūstot ne tikai teorētisku pieredzi, bet arī praktisku pamatu grāmatas par Mer-Ka-Ba uzrakstīšanai un pētījumiem par cilvēka gaismas lauku. Viens no iesvētītajiem meistariem, ar ko tikās Drunvalo, bija „Tots Atlants" (Thoth the Atlantean), saukts arī par Hermesu Trismegistu (Hermes Trismegistus). Tas bija dievišķais skolotājs, kurš smalkajā plānā palīdzēja Drunvalo, sniedzot milzīgu ieguldījumu Mer-Ka-Ba zināšanu atklāšanā visiem Zemes cilvēkiem.
Gan Drunvalo, gan arī visu Mer-Ka-Ba semināru vadītāju galvenais uzdevums vienmēr bijis - nodot cilvēkiem šīs zināšanas un praktiskās iemaņas, palīdzēt atcerēties un izvilināt no atmiņu dziļumiem tās zināšanas, kas jau piemīt ikvienam no mums. Tas ir vitāli nepieciešams, lai īstenotos harmoniska cilvēces un visas mūsu planētas pāreja jaunā apziņas līmenī - no trešās dimensijas ceturtajā.

Kādas izmaiņas dzīvē var nest elpošanas tehnikas apguve un Mer-Ka-Ba aktivizācija, kas notiek jūsu semināros?

Katrs cilvēks ir personība, izteikta individualitāte, tāpēc arī Mer-Ka-Ba aktivizācija vienam cilvēkam dzīvi izmaina citādāk nekā otram, taču gaismas lauka aktivizācijai ir arī kopējas pazīmes un īpatnības, par kurām mēs stāstām un dalāmies semināros. Ļoti bieži mainās darbs. Pēc Mer-Ka-Ba aktivizācijas ļaudis atrod savu vietu dzīvē un sāk nodarboties ar to, kas viņiem patiesi patīk. Mainās interešu un draugu loks. Pārvēršas arī dzīvesveids. Parādās skaidrība un savas rīcības apzināšanās. Uzlabojas veselība. Cilvēki atmet smēķēšanu un veiksmīgi tiek galā ar dažādām atkarībām. Īpašas, kardinālas apziņas izmaiņas, kā arī dzīves vērtību pārmaiņas piedzīvo tie ļaudis, kuri ar meditāciju sāk nodarboties katru dienu. Mainās attiecības ģimenē, tāpēc daudz laika veltām jautājumiem par savstarpējām attiecībām. Ļaudis sāk kalpot ne tikai sev, bet arī planētai un visiem tās iemītniekiem.
Mani vienmēr iepriecina, kad pēdējā dienā uz noslēguma meditāciju atnāk vecāki dalībnieki, kas apmeklējuši semināru agrāk, pirms diviem vai vairāk gadiem. Iepriecina, kad ļaudis dalās savā pieredzē par to, kā pārvērtusies viņu dzīve, kā viņi pielieto Mer-Ka-Ba praksi ikdienā. Tas ir arī teicams atbalsts jaunajiem, kuri nupat sākuši praktizēt Mer-Ka-Ba tehniku. Viņu atbalstam mēs cenšamies organizēt grupu tikšanās, lai šajās grupās dalībnieki dalītos un apmainītos ar pieredzi, kā arī - lai kopīgi trenētos Mer-Ka-Ba elpošanas tehnikā.
Mer-Ka-Ba lauka aktivizēšana arī palīdz sasniegt lielu meistarību sevis dziedināšanā, kā arī -tā vairo spējas palīdzēt citiem cilvēkiem. Tāpat - Mer-Ka-Ba iniciācija palīdz ikvienam apzināti veidot savu nākotni, nodrošinot aizsardzību šajā sarežģītajā pārejas periodā.

Kāpēc svarīgi šo tehniku apgūt tikai skolotāja klātbūtnē?

Pirmkārt, visu dalībnieku grupas enerģijai ir milzīga nozīme. Ne reizi vien man nācies satikties ar ļaudīm, kuri lūguši organizēt individuālos seminārus. Diemžēl tā tas nestrādā, un tieši tādēļ ir noteikts minimāls dalībnieku skaits, kas nepieciešams, lai varētu organizēt semināru. Svarīga ir ne tikai grupas enerģija, bet arī dalībnieku mērķi un apņemšanās. Nozīmīga ir gan saskarsme starp grupas dalībniekiem, gan arī tieša saikne starp semināra vadītāju un dalībniekiem.
Otrkārt, skolotājs - tas ir iesvaidītais, un seminārā notiek enerģijas iniciācija caur iesvētīto uz dalībniekiem. Tā bijis vienmēr: senajās mistēriju skolās Atlantīdā, Ēģiptē, Eiropā, aborigēnu tautām Austrālijā un Amerikā, un tā tas notiek arī mūsdienās - pat mūsu tehnokrātiskajā civilizācijā.
Treškārt, vadītājs ir speciāli apmācīts, lai palīdzētu apgūt Mer-Ka-Ba meditāciju. Ir daudz zemūdens akmeņu, kurus nav iespējams aprakstīt grāmatā. Skolotājs seminārā runā par šīm problēmām un uzmana katru semināra dalībnieku, lai netiktu pieļautas kļūdas. Ir vēl kāds iemesls: visbiežāk, izlasot kādu grāmatu, cilvēki savā praksē pieļauj kļūdas, jo pārprot vai pavirši izlasa grāmatas informāciju.

Vai nesagatavotam cilvēkam pēc tehnikas apguves nevar rasties veselības traucējumi?
Ja jāsaka īsi - jā, var. Bet pilnīgai un izsmeļošai atbildei nepietiktu pat ar veselu žurnālu, tāpēc savā atbildē iekļaušu tikai vissvarīgāko. Ko nozīmē - nesagatavots cilvēks? Tā tas praksē nemēdz būt. Ja cilvēks savos patiesības meklējumos paņēmis rokās grāmatu „Dzīvības zieda senais noslēpums" un izlasījis to, tad viņš jau ir saucams par sagatavotu, jo pasaulē nekas nenotiek nejauši. Jebkāds notikums ir likumsakarīgs, un arī šī grāmata acīmredzot nokļuva tieši šī cilvēka rokās precīzi paredzētajā laikā un vietā, un tieši ar šo brīdi viņam sākas Mer-Ka-Ba prakses apgūšana. Kāds varbūt izlasīs un aizmirsīs, taču kāds cits ne tikai izlasīs, bet arī atnāks uz semināru. Kāds arī pacentīsies izpildīt meditāciju pēc grāmatas, taču lielākoties, domājams, ap 90% gadījumu, ļaudis tomēr izvēlēsies atnākt uz semināru, jo jutīs nepieciešamību pēc tā.
Problēmas ar veselību var sākties, ja cilvēks iniciējis Mer-Ka-Ba nepareizi. Tā gadās, kad lētticīgi uzticas nesagatavotam vai neoficiālam Mer-Ka-Ba vadītājam, kurš pats iedomājies, ka viņam ir tiesības apmācīt citus, nemaz neapzinoties, kāda tā ir atbildība. Tādi gadījumi manā praksē jau bijuši. Ļaudis, kuri izgājuši seminārus pie pašpasludinātajiem skolotājiem, bieži vien sameklē oficiālus un atzītus meistarus, bieži - pārslimojuši ilgstošas slimības vai emocionālas, psihiskas kaites, kas radušās nepareizas Mer-Ka-Ba iniciācijas dēļ.

Kas ir sakrālā ģeometrija?
Ģeometrija - tā ir zinātne, ar ko mēs visi saskārāmies jau skolā. Taču tad, kad ģeometrijas mācība tiek lietota, lai parādītu seno patiesību par to, ka visa dzīvība izriet no viena avota - saprātīgā spēka, ko dēvē par Dievu - šo mācību jau saucam par sakrālo ģeometriju. Šīs dievišķās ģeometrijas vienkāršo patiesību izpratne veicina apziņas evolūciju un sirds atvēršanos, un tas ir nākamais solis cilvēka evolūcijas procesā.
Sakrālā ģeometrija - tā ir formu ģeometrija, kas ir pamats visai dzīvībai un visām citām izpausmēm Visumā. Šīs formas jau senatnē tika uzskatītas par sakrālām un svētām, jo tās liecina par dievišķo kārtību mūsu realitātē. Šai kārtībai varam izsekot no neredzama atoma līdz pat bezgalīgiem zvaigznājiem. Sakrālās formas ir sastopamas it visur, visā esībā: gan cilvēka, gan citu dzīvo būtņu ķermenī, kristālos, planētās, zvaigznēs, galaktikās.
Sakrālā ģeometrija - tā ir Visuma radīšanas universālā valoda. Tā paver iespēju ielūkoties senajās zināšanās, kas apslēptas mūsu pašu ķermeņu šūnās. Tā ir atslēga, lai izprastu garīgās evolūcijas būtību, kā arī visu parādību - kā fizisko, tā garīgo - savstarpējās attiecības. Tieši sakrālā ģeometrija veido pamatu teorētiskajām zināšanām un visām garīgajām praksēm, kuras tika mācītas Senajā Ēģiptē Ehnatona skolā „Hora labā acs".

Meklētājs Melhisedeks
Studējis matemātiku, fiziku un mākslas zinātni un ieguvis bakalaura grādu mākslās, Drunvalo Melhisedeks piedalījās Vjetnamas karā. Pēc tā viņš devās uz Kanādu, kur uzsāka nodarboties ar naturālo saimniecību, atskārstot šādas saimniekošanas burvību. Viņam bija daudz vairāk brīvā laika nekā pilsētā, patiesi izbaudot katru savas dzīves stundu - Melhisedeks stundām ilgi muzicēja un priecājās par dzīvi. Kā atzīst pats - šajā laikā viņā atdzimis iekšējais bērns, kam bijusi izšķiroša nozīme tālākajā dzīves ceļā. Aktīvi sāka nodarboties ar hinduisma tradīcijas meditācijām skolotāja vadībā, līdz kādu dienu, kad tās bija praktizējis kādus četrus, piecus mēnešus, viņa istabā parādījās divi trīs metru gari eņģeļi. Viens bijis lillā, otrs - zaļā krāsā, turklāt tiem varējis redzēt cauri. Šie eņģeļi stāstīja par apziņas dabu, par pašu Melhisedeku un pasauli. Viņš atvēra savu sirdi šiem eņģeļiem, sajūtot tos izstarojam milzīgu mīlestību, kas pilnīgi pārvērta dzīvi. „Daudzu gadu laikā viņi mani aizveda pie septiņdesmit dažādiem skolotājiem, pasakot viņu adresi un tālruņa numurus. Viņi pavēstīja - labāk zvanīt vai tikai parādīties viņu mājas priekšā. Dažreiz tieši kādas mācības vidū, viņi pateica: „Labi, tu vari beigt. Ej prom,"" raksta Drunvalo Melhisedeks. Bijis dziļi bijis saistīts ar visām lielākajām pasaules reliģijām, iepazinis teju visu reliģiju galvenos skolotājus un sapratis, ka pašam tuvākie ir Amerikas indiāņi. Tieši Amerikas pirmiedzīvotāji bijuši tie, kuri veicinājuši paša Melhisedeka garīgo izaugsmi. Viņš uzskata, ka visas reliģijas runā par Vienu un To PAŠU. Ir tikai atšķirīgi apzīmējumi, jēdzieni, koncepti un idejas, tehnikas, kā nonākt pie Īstā, Būtības. Taču, kad tai tuvojamies, mēs to jūtam.

Uzziņai:
• Drunvalo Melhisedeks ekologs un izgudrotājs, ezotēriķis, dziednieks, grāmatu „Senais dzīvības zieda noslēpums", „Dzīvo sirdī", kā arī semināru „Dzīvības zieds" un „Zeme un Debesis" autors. Drunvalo Melhisedeka izveidotie semināri ir seno ezotērisko zināšanu un garīgo prakšu (ēģiptiešu mistērijas, sūfisms, Kabala, budisms, hinduisms, daoisms, kristietība, Ziemeļamerikas indiāņu gudrības, acteku ciltis, maiji u.c.), kā arī mūsdienu zinātnes pētījumu un sasniegumu sintēze. Drunvalo par savu uzdevumu uzskata nodot ļaudīm šīs zināšanas un iemaņas, palīdzēt izvilkt no atmiņas dziļumiem aizmirstās un senās zināšanas, kas patiesībā piemīt ikvienam. Drunvalo un semināra „Dzīvības zieds" vadītāji ceļo pa visu pasauli, palīdzot apzināties, kā sasniegt pilnīgu harmoniju.
• Melhisedeka „Dzīvības ziedā" darbojas vairāk nekā 300 viņa sekotāju - semināru vadītāju, kuri apmāca ļaudis vairāk nekā 60 valstīs. Pats pabijis 45 no tām, lasot lekcijas par sakrālo ģeometriju, cilvēka enerģijas laukiem, garīgumu un meditāciju.
• Drunvalo Melhisedeks uzskata, ka viņa meditācija ar eņģeļiem un darbs ar prānu un dziedinošo enerģiju ir svarīgs, jo grūtības ar pašu ķermeni bieži vien aptur mūsu garīgo attīstību.
Drunvalo Melhisedeks par Mer-Ka-Ba gaismas ķermeni:

• Tādā mērā, kādā augs jūsu mīlestība pret dzīvi, jūsu gaismas ķermenis atdzīvosies, paplašināsies tā pašapzināšanās iespējas. Tiklīdz jūs pārstāsiet apvainoties un piedosiet tiem, kuri jūs apvainojuši, tiklīdz jūs iemīlēsiet savus ienaidniekus, tiklīdz ar katru ieelpu sāksiet novērtēt katra mirkļa pilnīgumu, jūsu gaismas ķermenis sāks izpausties arvien augstākos līmeņos.
• Jūsu cilvēciskais potenciāls nepārprotami sniedzas daudz tālāk par visu, par ko jebkad esat domājuši vai sapņojuši. Mīlestība ir atslēgas vārds. Mer-Ka-Ba praksei būs rezultāts vien tad, ja izstarosiet un izplatīsiet mīlestību. Nenovērtējat par zemu šos vārdus.
• Kad sākam praktizēt elpošanu pēc senās Mer-Ka-Ba metodes, nepieciešams apgūt pirmos 14 vai arī visus 17 elpošanas vingrinājumus, taču agri vai vēlu Mer-Ka-Ba kļūs par neatņemamu un pastāvīgu enerģētiskā lauka sastāvdaļu. Lai tas kļūtu pastāvīgi klātesošs, nepieciešams sistemātiski atkārtot pirmos 17 elpošanas vingrinājumus. Vēlāk gan šī nepieciešamība var mazināties. Kad Mer-Ka-Ba lauks kļūs pastāvīgs, būs pietiekami no rīta pamosties un atcerēties to, izpildot vienu vienīgu ieelpu.
• Vai lauks kļuvis pastāvīgs - to, protams, var uzzināt arī no sava augstākā „Es", ja vien ir prasme apjautāties, taču to pašu var izsecināt, ja cilvēks, būdams nomodā, pastāvīgi apjauš sava Mer-Ka-Ba lauka klātesamību. Katrs no mums, būdams nomodā, apzinās savu fizisko ķermeni, bet reizēm piedzīvojam brīžus, kad par to aizmirstam. Tā var notikt, kad skatāmies labu filmu vai dziļi aizdomājamies. Kā likums, būdami nomodā, mēs tomēr labi apzināmies savu fizisko ķermeni, un, ja līdzīgi atcerēsimies savu Mer-Ka-Ba lauku, droši varēsim apgalvot, ka mūsu lauks kļuvis pastāvīgs un vairs nav nepieciešams ik dienu izpildīt 17 Mer-Ka-Ba meditācijas soļus.
• Apjēdziet (aptveriet), ka jūsu gaismas ķermenis ir dzīvs! Tam piemīt apziņa un tas apzinās visu, kas notiek visā Visumā, tai skaitā citās dimensijās.
• Agrāk Mer-Ka-Ba lauka atcerēšanās aizņēma daudz gadu, taču līdz ar Zemes apziņas attīstību tā kļūst vēl ātrāka. Tagad visā pasaulē atrodami ļaudis, kuri vienkārši atceras savu Mer-Ka-Ba lauku, pat neejot uz semināriem un nepazīstot nevienu mācību, lai gan lielākā daļa no viņiem ir aborigēni, iedzimtie.
• Mēs lūdzamies, lai Zemes ļaudis atcerētos savu saikni ar Dievu, lai Zeme apvienotos zināšanās par Dieva eksistenci. Mer-Ka-Ba - tas ir dzīvs enerģijas lauks. Tikpat dzīvs kā mēs. Tas nav ne mehānisms, ne mašīna. Lai tas atdzīvotos, tajā jāiegulda patiesa mīlestība un īstas jūtas. Galu galā, viss dzīvais aug, kļūst spēcīgs, un Mer-Ka-Ba lauks šajā ziņā nav izņēmums.


Žurnāla "Mistērija" 2010.gada novembra numurā raksts "Gaismas ķermeņa transformācijas".

Gaismas ķermeņa transformācijas

Gaismas ķermenis jeb MerKaBa ir saistīts ar sakrālo ģeometriju - tas ir gaismas lauks astoņstaru zvaigznes formā, kas apņem cilvēka ķermeni. Tas sastāv no diviem tetraedriem, kuri reprezentē vīrišķo un sievišķo aspektu un rotē ap vienotu asi pretējā virzienā viens pret otru. MerKaBa ir savveida „transportlīdzeklis", kas var pārnest garu un ķermeni no vienas pasaules jeb dimensijas citā, bet vienlaicīgi arī radīt šo citu pasauli vai dimensiju.
MerKaBa nodrošina saikni ar augstāko apziņas līmeni, glabā atmiņu par mūsu eksistences bezgalīgajām iespējām, ļauj apzināties mūsu augstāko dievišķo būtību. Pilnībā funkcionējoša, rotējoša MerKaBa diametrs ir 15 - 18 m atkarībā no cilvēka auguma.

Nosaukums MerKaBa radies senajā Ēģiptē un sastāv no trīs vārdiem: Mer, Ka un Ba. „Mer" apzīmē īpašu gaismu, kas rodas diviem gaismas laukiem rotējot pretējā virzienā. „Ka" ir norāde uz atsevišķu, individualizētu garu, „Ba" izpauž šī gara konkrētās realitātes interpretāciju. Cilvēka konkrētajā realitātē „Ba" ir jāsaprot kā ķermenis vai fiziskā realitāte, salīdzinot ar citām realitātēm, kur gariem nav ķermeņa.
Par cilvēka gaismas ķermeni dažādos avotos ir pieejama diezgan plaša informācija. Ir zināmas arī dažādas metodes, kā aktivizēt MerKaBa. Vispazīstamākā no tām ir Drunvalo Melhisedeka „Dzīvības zieds", kas aprakstīta viņa grāmatā „Senais dzīvības zieda noslēpums" un kas semināra veidā šogad tika mācīta un praktizēta arī Latvijā.

Iespējams, ka daudziem MerKaBa koncepts ir kaut kas pavisam jauns. Vairākumam ir pazīstams auras jēdziens, kas gan ir pavisam kas cits nekā gaismas ķermenis. Pēdējos gados esam uzzinājuši, ka auru var saukt arī par elektromagnētisko lauku, kas atšķirībā no krāsainās migliņas ir precīza, cilvēku apņemoša struktūra, kuras interpretācija balstīta uz fizikas likumiem. Tagad runājam par to, ka bez auras un elektromagnētiskā lauka mūs apņem arī gaismas ķermenis MerKaBa. Un, lai visu padarītu vēl sarežģītāku, mūs sāk informēt par to, ka šis gaismas ķermenis šobrīd evolucionē, mainot savu formu un arī nosaukumu.
Sekojošais teksts ir balstīts uz informāciju, ko caur vēstījumu ir devis Visuma garīgā būtne Metatrons.

Šobrīd, kad planētas un cilvēces vēsturē noslēdzies iepriekšējais un sākas jauns 13 tūkstošu gadu cikls, atrodamies varenas planetārās transformācijas fāzē, kad notiek pāreja uz jaunu apziņas līmeni. Zemes elektromagnētiskā režģa daba mainās uz kristālisko, kas pirmām kārtām izpaužas smalkajā, gaismas plānā. Tas nozīmē, ka izmaiņas notiek mūsu gaismas ķermeņa līmenī. Tas, ko līdz šim pazinām kā gaismas ķermeni MerKaBa, kas izteica mūsu polārās (sievišķās-vīrišķās) apziņas esību, pāriet nepolārā, kristāliskā trīslīmeņu MerKiVa sistēmā, lai rezultātā attīstītos par kristālisko gaismas ķermeni MerKaNa.

• MerKiVa - 8-staru zvaigžņveida tetraedrs*, kas rotē pretēji pulksteņrādītāja virzienam;
• MerKaVa - 12-staru zvaigžņveida dodekaedrs**, kas rotē pulksteņrādītāja virzienā;
• MerKaNa - 20-staru zvaigžņveida ikosaedrs*** ar iekšējo rotāciju dubultā bezgalības straumē.

Evolūcijas ceļš caur gaismas ķermeņiem no MerKaBa caur MerKiVa uz MerKaNa ir priekšnosacījums tam, lai mēs transformētos kristāliskajā garīgās pacelšanās enerģijā, jo augstākajās Visuma dimensijās var nonākt tikai esot vienotā dievišķā apziņā. Tā ir vienota kristāliskā gaisma, kurā nevar nonākt savādāk, kā pašam esot šīs kristāliskās gaismas lauka apņemtam - tātad, transformējot savu gaismas ķermeni, līdz tā frekvence atbilst vienotās kristāliskās gaismas frekvencei.

Absolūtajam vairākumam dzīvības formu uz mūsu planētas piemīt dzimtes polaritāte, kas izpaužas dažādos veidos. Tā ir Gara radošā izpausme dualitātes apstākļos ar mērķi izdzīvot šo polaritātes pieredzi. Taču augstākajā apziņas līmenī, kas ir brīva no dualitātes esamības, pastāv tikai dievišķs veselums jeb sievišķā un vīrišķā aspekta pilnīga saplūsme. Un tikai mūsu lineārā realitātes uztvere liek redzēt, piemēram, erceņģeļus vai avatārus kā piederīgus vīriešu dzimtei. Patiesībā tās ir androgīnas būtnes kristāliskās apziņas līmenī dievišķās vienotības izpausmē. Tāpat mums neienāk prātā, ka mūsu sargeņģeļiem, kuru lomā bieži vien ir kāds mūsu sirdij dārgs aizgājējs, arī vairs nepiemīt vīrišķā vai sievišķā daba, kaut arī „redzam" tos kā, piemēram, vecmāmiņu vai tēti. Taču patiesībā viņi mūs uzrunā no garu valstības, kas ir kristāliska pēc savas būtības un tātad bez dalījuma sievišķajā un vīrišķajā aspektā.
Kristāliskais gaismas ķermenis MerKiVa ir viņpus polaritātes, tas pieder svētajai vienotajai esībai. Tas ir viens no būtiskākajiem pamatiem izpratnei par to, ko nozīmē pacelšanās kristāliskajā apziņas līmenī.

Tātad, lai paceltos līdz trīslīmeņu MerKiVa stadijai, cilvēkam ir jāsaplūst ar savu „dvīņu liesmu" (te svarīgi saprast, ka „dvīņu liesma" nav tas pats, kas „dvēseles partneris", bet gan daļa no sevis paša). Ja esat sieviete, jums jāsaplūst ar savu komplementāro vīrišķo aspektu un otrādi - ja esat vīrietis, jums sevī jāatklāj savs sievišķais aspekts un jāsaplūst ar to svētā harmoniskā līdzsvarā. No augstākā dievišķā līmeņa raugoties, mēs esam „divi vienā". Metatrons saka, ka seksualitāte, kādu to pazīstam duālajā līmenī, kristāliskajā līmenī nepastāv, taču pastāv emocionālās īpašības, kuras cilvēki raduši uzskatīt kā noteiktai dzimtei raksturīgas, piemēram spēks, ko asociējam ar vīrišķību un maigums, kas vairāk raksturīgs sievišķībai. Kristāliskajā līmenī tās ir vispārcilvēcīgas īpašības un vairs nenorāda uz dzimti. Tieši tādēļ lielie meistari un avatāri uz Zemes ir izvēlējušies dievišķās vientulības ceļu: viņi ir sapratuši apgaismotas būtnes galveno nepieciešamību - iekšējo saplūsmi, kas cilvēku paceļ pāri polārajam dzimtes aspektam un tuvina to patiesajai būtībai - visaugstākajam „Viss ir Viens".

To ļoti uzskatāmi var ilustrēt ar klasiskās piramīdas palīdzību: atrodoties dualitātē jeb materiālajā plaknē, mēs esam piramīdas pamatnē. Virzoties augšup pa apgaismības ceļu, mūsu duālās daļas arvien vairāk tuvinās, līdz saplūst vienotā dievišķās esības punktā piramīdas virsotnē.

Metatrons cilvēka gaismas ķermeņa transformāciju ilustrē ar poētisku piemēru: iztēlosimies MerKaBa kā kūniņu, kuras iekšpusē atrodas kāpurs. Pienāk brīdis, kad tas pamet kūniņu, lai kļūtu par taureni un nekad vairs neatgrieztos kūniņā uz zemes, jo taurenis ir pacēlies citā dimensijā, kur viņš var lidot. Taureņa krāšņos spārnus var salīdzināt ar MerKiVa. Arī cilvēks, evolucionējot jaunā apziņas līmenī, tiešā un netiešā nozīmē nonāk jaunā pasaulē, kur viņā attīstās iepriekš neapjaustas spējas.

Cilvēcei pakāpeniski tiek atvērtas potences sava gaismas ķermeņa evolūcijai, kas ir cieši saistīta ar pašas planētas gaismas ķermeņa evolūciju. Būtībā, cilvēks savā attīstībā nevar apsteigt planētu, tādēļ Visums vispirms parūpēsies par planētas kristālisko režģi, lai tādējādi darītu iespējamu cilvēka tālāko attīstības ceļu. Atbilstoša enerģētiskā situācija, lai cilvēks spētu ieiet 8-staru kristāliskā MerKiVa stadijā, uz Zemes tika radīta 2010. gada 20. martā pavasara saulgriežu laikā. Nākošā, 12-staru kristāliskā MerKaVa stadija uz Zemes tika sasniegta šī gada 10. oktobrī jeb 10-10-10 dienā. 2011. gadā Zemes kristāliskais režģis attīstīsies līdz 20-staru MerKaNa, bet 2012. gadā - līdz 24-staru MerKaRa stadijai, kas atbilst Kristus apziņai.

Aprakstot to vārdiem, process šķiet ļoti vienkāršs: caur tīru nodomu un koncentrēšanos mēs transformējam MerKaBa kristāliskajā MerKiVa, kas pēc būtības ir modificēts zvaigžņveida tetraedrs, taču tam nav polaritātes un dzimtes īpašību un tas vienoti rotē pretēji pulksteņrādītāja virzienam. Planēta pakāpeniski sagatavo „vidi" cilvēka apziņas evolūcijai, taču mums jāatceras, ka „mājasdarbs" tomēr ir jāveic pašiem. Visumā nav paredzēta automātiska cilvēku apziņas līmeņa pacelšana. Visums ir gatavs pastiept palīdzīgu roku, bet mums pašiem šī roka ir jāpamana un jāspēj satvert.

Metatrons paskaidro - pirms cilvēce varēs pacelties jaunā apziņas līmenī, vispirms tas ir jāizdara planētai. Tādēļ mums ir jāsaprot, ka 2012. gadā tā būs Zeme, kas paaugstinās enerģētisko frekvenci līdz kristāliskajam gaismas līmenim, tādējādi radot cilvēkiem iespēju un vidi pārejai uz nākošo apziņas līmeni. 2012. gads būs tikai sākums, cilvēki taps apgaismoti pakāpeniski, „pa vienam", bet masveida pāreja uz nākošo apziņas līmeni notiks pēc 2 - 3 gadsimtiem.
Apgaismība pavērs portālus uz paralēlām dimensijām, mēs kļūsim daudzdimensionāli, pat ja šobrīd vēl nespējam saprast, ko tas īsti nozīmē. Bet arī tas ir pakāpenisks process, kas ilgs vismaz divus gadsimtus. Tikai tad, kad cilvēces kolektīvās apziņas frekvence pilnībā atbildīs Zemes kristāliskā režģa vibrāciju līmenim, mēs spēsim pilnībā iekļauties Visuma daudzdimensionālajā realitātē.

Atrodoties dievišķajos MerKiVa, MerKaVa un MerKaNa gaismas ķermeņos, kur mūsu dvēsele ir sasniegusi attiecīgo kristāliskās gaismas līmeni, mūsu apziņa spēs brīvi pārvietoties pa bezgalīgajiem kosmosa dimensiju koridoriem, kur atklājas dievišķā vieduma un patiesības būtība. Esot šādā apziņas līmenī, mēs spēsim saprast telpas bezgalību un to, ka Visums ir vienlaicīgi gan kosmosa vakuumā, gan acij neredzamā atomā. Citiem vārdiem sakot, mēs spēsim pilnībā apzināties laika un telpas dabu, kas mūsu trīsdimensiju duālajā realitātē funkcionējošajam prātam šobrīd nav saprotama.

Nav viena ceļa, datuma vai iespējas tam, ko sauc par pāreju jaunā apziņas līmenī jeb atgriešanos kristāliskajā gaismas ķermenī MerKiVa. Šis līmenis cilvēcei nav nekas jauns, mēs to jau esam piedzīvojuši. Kādreiz mēs atnācām uz Zemes kā gaismas būtnes 4. līmeņa gaismas ķermeņos MerKaRa, taču tad izlēmām iziet cauri dualitātes pieredzei un nolaidāmies blīvajā matērijā, kur mūsu kristāliskā matrica tika nomainīta pret elektromagnētisko polaritāti, bet vienotā gaisma tika lauzta un fragmentēta. Tagad, kad tuvojamies dualitātes perioda noslēgumam, mēs atkal atgriežamies pie savas dievišķās sākotnes kristāliskajā gaismas apziņā.
***
Augstāk aprakstītais ir vīrišķās attīstības ceļš - precīzs, konkrēts, ar nosaukumiem, ar sākumu un rezultātu. Tas noteikti ir noderīgs cilvēces lielākajai daļai, jo visi esam nākuši no pagātnes, kad uz planētas valdīja vīrišķā enerģija. Taču ir jābūt arī sievišķajam ceļam uz dievišķo vienotību - bez plāna un darbības, mierīgi elpot un zināt, ka caur tevi plūst un staro bezgalīga dievišķās mīlestības straume...

* Tetraedrs - viens no Platona daudzskaldņiem, regulāra trīsstūra piramīda.
** Dodekaedrs - viens no Platona daudzskaldņiem, kura katra skaldne ir regulārs piecstūris.
*** Ikosaedrs - viens no Platona daudzskaldņiem, kura katra skaldne ir regulārs trīsstūris.

Ņikita Jemeļjanovs "Situācija uz mūsu planētas" (žurnāls "Mistērija" 2011.gada novembris).