Radot harmoniju sevī, pamanīsiet, cik daudz tās ir apkārt!

 

Semināri - cilvēka harmoniskai attīstībaiProduktu katalogs

Informācija

Plānotie semināri

    Semināra vadītājs Robert Marcel Munk - uzņēmuma "Terra Tachyon" Starptautiskā biroja direktors, Terra Tachyon semināru pasniedzējs, "EMF Balancing Technique" skolotājs, "Avatar" kursu pasniedzējs. Ar apziņu un realitātes konceptiem viņš sāka strādāt 1988.gadā, pēc tam, kad kādu laiku bija darbojies kā psihoterapeits. Kopš studiju laika universitātē viņš meklē iespējas apvienot zinātnisko izpēti ar garīgumu. Viņš ir viens no pirmajiem Skolotājiem-Avatariem (kopš 1989. gada) ar lielu praktisko nodarbību un treniņu vadīšanas pieredzi.Viņa vadībā šo mācību apguvuši neskaitāmi cilvēki. Mācību process katrreiz ir neatkārtojams, jo Roberts prot rast individuālu pieeju katram cilvēkam un grupai kopumā, neatkarīgi no grupas lieluma. Viņš dzīvo un strādā Spānijā. Pēc tautības - francūzis.

Avatara® kursa 1. līmenis

"Avatars" ir spēcīga deviņu dienu treniņu programma, kas radīta ASV astoņdesmitajos gados. Tās pamatā ir vienkārša patiesība - jūsu domas rada un piesaista situācijas, kas kopumā veido jūsu dzīvi.
Avatara instrumenti ir mācību, treniņu un vingrinājumu komplekss dažādās kombinācijās. Tos izprotot un prasmīgi pielietojot, jūs attīstīsiet savu spēju dzīvot apzinātu dzīvi. Šie instrumenti palīdzēs jums kļūt par savas dzīves noteicējiem.
Šī kursa mērķis ir palīdzēt jums izprast pašiem savu priekšstatu un ticības sistēmu un piedāvāt metodes mainīt to, kas jūs dzīvē neapmierina. "Avatara" kurss palīdzēs jums izprast jūsu iekšējo pasauli, kā arī attīstīt spēju un prasmi pārveidot savu dzīvi.
Kursa mācībstundas balstītas uz pieredzi un sajūtām, nevis intelektu, tādēļ šīs mācības ir apgūstamas pieredzējušu Meistaru-Avataru vadībā, kuri palīdzēs jums piekļūt jūsu iekšējām zināšanām un pieredzei.
Avatara instrumenti var palīdzēt mainīt jūsu destruktīvos uzskatus un uzvedību, ko neapzināti vēršat paši pret sevi. Ja vēlaties radīt harmoniskas attiecības, sasniegt panākumus vai vienkārši būt priecīgi un apmierināti, lieciet lietā Avatara instrumentus. Tie palīdzēs arī atbrīvot no skumjas un stresu, atjaunos veselību un nomierinās satraukto prātu.
Dzīvot apzināti nozīmē pilnībā izmantot savu radošā potenciāla avotu - vismaz jums pazīstamās konkrētās realitātes ietvaros. Radošā potenciāla izpausmi nosaka iekšējā apņēmība jeb, citiem vārdiem, atbildības uzņemšanās par savu dzīvi un iekšējā spēka apzināšanās.
Par Avatara instrumentu iedarbību jūs pārliecināsieties tad, kad manīsiet, ka spējat radīt, kontrolēt un mainīt noteiktas lietas, pār kurām jums iepriekš nebija varas. Citiem vārdiem to var raksturot kā pacelšanos augstākā radošā potenciāla līmenī savā realitātē. Jūs esat ieguvuši vai atguvuši spēju dzīvot apzinātāku dzīvi.

1. līmenis (2 dienu seminārs)
Kas es esmu? Kādēļ esmu šeit? Kurp es dodos?
ReSurfacing® (to var tulkot kā "iedziļināšanos") metode ļauj citādi palūkoties uz šiem mūžvecajiem jautājumiem. Atbildes uz tiem jūs atradīsiet, iedziļinoties paši savā apziņā un izpētot tās struktūru.
ReSurfacing seminārs (Avatara® kursa 1. līmenis) iepazīstina ar šīs mācības būtību un mērķiem. Tas notiek Meistara-Avatara vadībā neformālas grupas ietvaros, kas veicina brīvu domu apmaiņu dalībnieku un Skolotāja starpā.
Jūs gūsiet ieskatu paši savā personīgajā realitātē un iepazīsiet tās dabu. Vingrinājumu gaitā jūs ieraudzīsiet savu patieso es, kam visbiežāk nav nekāda sakara ar to, ko jūs domājat paši par sevi vai pasauli. Šis iedziļināšanās moments ir ieskats Avatara valstībā. Tas ir aicinājums atgriezties mājās.
1.līmeņa vingrinājumi ļauj jums ieraudzīt jūsu iekšējo programmu, saskaņā ar kuru jūs veidojat savu dzīvi. Šī ceļojuma rezultātā jūs iegūsiet ciešāku saikni ar savas esības dziļāko, līdzjūtīgāko un apzinātāko daļu.
1.līmeņa mācības tiek piedāvātas kā divu dienu seminārs, kura laikā jūs iegūsiet kā teorētisku, tā praktisku informāciju un vingrinājumu rezultātā spēsiet aktivizēt savas neierobežotās spējas dzīvot apzinātu dzīvi.
ReSurfacing metode jums ļaus atbrīvot vecos uzvedības un domāšanas modeļus un kļūt pilnībā apzinātiem. Šī procesa gaitā jūs ieraudzīsiet, ka jūsos paralēli dzīvojušas divas esības. Citiem vārdiem - jūs iepazīsiet patieso sevi. Kā balvu jūs saņemsiet spēju "ieraudzīt" paši savu dzīvi un izprast, kā tā darbojas vai arī kāpēc tā nenotiek tā, kā jūs to vēlētos.
ReSurfacing ir ceļojums apziņā, kuru jūs personalizējat atkarībā no savām vajadzībām. No jums pašiem ir atkarīgs, cik tālu jūs dosieties šajā ceļojumā, un patiesība, kuru jūs atklāsiet, būs jūsu patiesība.
Praktisko vingrinājumu rezultātā jūs spēsiet ieraudzīt un apgūt paši savas mācībstundas jeb tos motīvus un principus, kas nosaka jūsu eksistenci jeb dzīvi. Tie ir tikpat unikāli kā jūsu pirkstu nospiedumi. Atklājot tos, jums pavērsies jauni apvāršņi un jauns skats uz pasauli, kas būtiski paplašinās jūsu dzīves izpratni.
Mācību procesā jūs sāksiet apzināties paši savu radošo spēku. Un iesākumā jūs būsiet pārsteigti par to! Ja izvēlēsieties sekot šim spēkam līdz pat tā avotam, jūs atradīsiet bezgalīgu apziņas jūru, kuru neierobežo ne laiks, ne apziņa, ne visums. Tur (šeit) jūs gaida jūsu aizlaiku pavadoņi.

Vairāk par Avatara programmu lasiet: http://www.theavatarcourse.com/