Radot harmoniju sevī, pamanīsiet, cik daudz tās ir apkārt!

 

Semināri - cilvēka harmoniskai attīstībaiProduktu katalogs

Informācija

Plānotie semināri

Būsiet mīļi gaidīti seminārā "Apzināta dzīve Gaismas laukā"

Semināru vadīs: Ņikita Jemeļjanovs -
Starptautiskās organizācijas „Dzīvības zieds" sertificēts pasniedzējs
.

3 dienu semināra programma:
1. diena (piektdiena, ________, plkst.13:00-20:00) veltīta jautājumiem, kas saistīti ar MerKaBa gaismas lauku. Tēma „Apzināta dzīve Gaismas laukā".
2. diena (sestdiena, ________, plkst.10:00-18:00) veltīta savstarpējām attiecībām. Tēma „Attiecību alķīmija".
3. diena (svētdiena, _______, plkst.10:00-16:00) veltīta labklājībai. Tēma „Labklājības alķīmija".

 Atlaides:
- 10% atlaide diviem cilvēkiem;
- 15% atlaide pensionāriem, trīs un vairāk cilvēkiem;
- 50% atlaide dalībniekiem, kas jau iepriekš apmeklējuši semināru "Apzināta dzīve Gaismas laukā".

 Norises vieta: Viesnīca "Days Hotel Riga VEF", Brīvības ielā 199C, Rīgā.
http://www.dayshotelriga.com/lv
 

Iepriekšēja pieteikšanās obligāta!
info@energijuharmonija.lv
tālr. 22 33 08 19

PROGRAMMA


3 dienu semināra programma būs ļoti piesātināta.

Jums būs nepieciešams:
- papīrs, rakstāmais, krāsainie zīmuļi;
- dzeramais ūdens;
- paklājiņi (vingrošanai) un ja vēlēsieties sēdēt uz grīdas;
- vēlme apgūt zināšanas un labs garastāvoklis.

 

1.diena

 Semināra pirmā diena paredzēta dalībniekiem, kas iepriekš apmeklējuši kādu no semināriem "Dzīvības zieds"

  „Apzināta dzīve Gaismas laukā"

 
1. Vingrošana pēc SanDao (DanHak) sistēmas.
2. Biežāk uzdotie jautājumi, kas saistīti ar MerKaBa meditāciju. Augstākais Es un Ego. Emocionālā dziedināšana. Meitas MerKaBa (apkārtējās vides attīrīšana un harmonizācija).
3. Sevis dziedināšana un MerKaBa. Darbs ar nodomu 3 līmeņos, darbs ar MerKaBa gaismas lauku.
4. Ieiešana mīlestības un vienotības stāvoklī caur svēto sird
s telpu. Sirds attīrīšana.
5. Dzimtas sakņu un ģenētiskās līnijas dziedināšana.

Seminārs tapis pateicoties vairāku cilvēku lūgumam. Cilvēki sajūt apzinātu nepieciešamību virzīties tālāk pēc tam, kad apmeklēts 3 dienu seminārs „Dzīvības zieds". Pēc Gaismas lauka aktivācijas dzīvē notiek lielas pārmaiņas: mainās dzīves izjūta un uzskati, savstarpējās attiecības ar tuviniekiem, darbs, draugu loks un vēl citas izmaiņas. Jautājumu kļūst vēl vairāk. Iespējams sāk mainīties dzīves mērķi. Cilvēks var jautāt: „Kurp doties tālāk? Ko darīt? Kā dzīvot?"

Tās ir normālas reakcijas, kas saistītas izmaiņām jūsu apziņā, kura sasniegusi augstāku vibrāciju līmeni. To varētu dēvēt par „pēcaktivācijas" posmu, kas katram cilvēkam izpaužas atšķirīgi, jo katrs no mums ir unikāls un atšķirīgi apgūst savas dzīves mācības.
Seminārs radīts, lai atvieglotu šādu stāvokli un palīdzētu cilvēkiem pārvarēt šo dzīves posmu ar pilnu izpratni par to, kas viņš ir, dzīvojot apzinātu dzīvi gaismā.
Semināra laikā jūs uzzināsiet par citu cilvēku pieredzi, ko viņi guvuši pēc Gaismas lauka aktivācijas un saņemsiet ieteikumus kā labāk risināt radušās situācijas. Saņemsiet atbildes uz sevi interesējošiem jautājumiem, kas varētu rasties pēc semināra „Dzīvības zieds" apmeklējuma.

Jūs ļoti labi ziniet, ka, sasniedzot līdzsvaru fiziskā, mentālā un emocionālā līmenī, mēs varam harmoniski atrasties gaismā. Tamdēļ semināra sākuma daļā mēs pievērsīsim uzmanību fiziskajam ķermenim.

 Mēs veiksim virkni vingrinājumu pēc DanHak sistēmas un iedziļināsimies šajā dziedinošajā praksē. Apgūsim mūsu ķermeņa meridiānus un Ki enerģijas plūsmu mūsu organismā. Kopā stiprināsim šīs prakses aspektus, kas saistīti ar mūsu MetrKaBa lauku.
Paredzētas praktiskās nodarbības, darbs ar nodomu un afirmācijām, lai tās veiksmīgi apvienotu ar aktīvo Gaismas lauku.
Mācīsimies un analizēsim jautājumus, kas saistīti ar Meitas MerKaBa lauka aktivācijas praktisko pusi un strādāsim ar nodomu.
Viena no semināra tēmām ir saistīta ar dzimtas sakņu dziedināšanu. Šī tēma ir plaša un ļoti aktuāla. Vairāku semināru pieredze rāda, ka mūsu gēnos mīt dziļi bloki un emocionālās problēmas. Šī tēma ir tik plaša, ka var izvērsties par vairāku dienu semināru. Diemžēl semināra laikā mēs fiziski nevaram apgūt visas tēmas, ar kurām gribētos iepazīstināt dalībniekus. Semināra laikā mēs veicam svarīgāko - mēs speram pirmo soli, lai atklātu sevī Cilvēku ar lielo burtu, mēs atceramies, kas mēs patiesībā esam, kādēļ esam šeit, atgriežam savu pērno varenību, mostamies no snaudošas apziņas stāvokļa. To visu mums sniedz mūsu Gaismas lauka aktivācija.
Mūsu savstarpējās attiecības ar vecākiem, vecāku savstarpējās attiecības ar viņu vecākiem ir ietekmējuši viņu un mūsu spējas izpaust sevi kā garīgu apzinātu cilvēcisku būtni. Bieži tas kavē mūsu virzību uz gaismu, uz pašrealizāciju un sevis izpausmi. Mēs to varam dziedināt. Tam būs veltīta semināra daļa.
Pārejot uz jautājumu par neznosacījumu mīlestību un spēju sajust dzīvi ar sirdi, daudziem rodas problēmas sajust šo stāvokli. Semināra laikā mēs apgūsim sirds attīrīšanas un dziedināšanas metodi, lai mēs vienmēr varētu atrast ceļu uz savu sirdi un vienmēr zinātu, ka mūsu sirdī atrodas svēta telpa.


2.diena „Attiecību alķīmija"

 Šajā dienā SanDao vingrošana apvienosies ar meditāciju, kas veltīta čakru attīrīšanai un darbam ar kakla čakru.
Pamattēmas:
1. Garīgās vienošanās un līgumi (individuālais un grupas darbs).
2. Galvenie uzvedības modeļi. Savas lomas apzināšanās.
3. Enerģētiskās saites un zobeni. Atbrīvošana.
4. Sirds čakras attīrīšana.
5. Piedošana un atbrīvošana.
6. Attiecības ar bērniem.
7. Konfliktu risināšanas iespējas.
8. Mediācija „Saplūšana ar Augstāko ES".

 

3. diena „Pārticības alķīmija"

Dažādās pasaules malās semināra dalībnieki vienā no dienām uzdod vienu un to pašu jautājumu: kā nopelnīt vairāk naudas un kā uzlabot savu finansiālo stāvokli? Šie ir būtiski jautājumi visiem, arī tiem, kas nodarbojas ar garīgām praksēm. Mēs varam būt bagāti garīgi un materiāli vienlaicīgi. Par šo tēmu sarakstīts daudz grāmatu, bet kā kļūt bagātam, vienlaicīgi esot saskaņā ar saviem garīgajiem uzdevumiem un mērķiem, runā retais. 

No bērnības mūsos mājo daudz ierobežojumu, to veicinājusi ģimene, sabiedrība, stereotipi. Tas attiecas arī uz mūsu attieksmi pret naudas plūsmu mūsu dzīvē. Mēs esam pieraduši, ka regulāri pietrūkst naudas.
Senāk bija pieņemts domāt, ka būt bagātam tas ir slikti. Tur, kur ir nauda, tur nav garīguma utt. Uz to var atbildēt sekojoši: mūsu Tēvs, kā jebkurš vecāks, vēlas redzēt mūs dzīvojam pārticībā, Tēvs devis mums pilnīgi visu, ko vien varam iedomāties, visu, kas ir arī viņam. Bieži vien mēs bloķējam vai ierobežojam naudas enerģijas plūsmu mūsu dzīvē, paši to neapzinoties vai kļūdas pēc. Semināra laikā mēs mācīsimies atpazīt šos blokus, noņemt tos un novirzīt naudas plūsmas enerģiju vajadzīgajā virzienā.

Šī semināra daļa iekļauta semināra „Apzināta dzīve Gaismas laukā" programmā un domāta tiem, kas praktizē MerKaBa meditāciju ikdienā un ir bijuši seminārā „Dzīvības zieds", tomēr uz šo daļu ir laipni aicināti visi, kam ir vēlme iepazīties iemācīties vadīt naudas enerģijas plūsmu, kā noņemt mūsu prāta ierobežojumus pārticības jomā (pārticība šeit domāta ne tikai materiālā jomā, bet jebkurā dzīves jomā).

 
Semināra laikā paredzēta teorētiskā daļa un praktiskā daļa. Būs iespēja apgūt vairākas metodikas, lai izvēlētos sev tuvāko.

Daži no jautājumiem, kuri tiks izskatīti šajā dienā:
- Kā izdarīt dzīvē pareizo izvēli?
- Kā domāt un runāt tā, lai sasniegtu labklājību?
- Kā izmantot bagātības, dāsnuma un laimes formulas?
- Kā gūt prieku no dzīves un izstarot Saules gaismu?

Teorētiskā daļa:
- kā naudas enerģija ir saistīta ar cilvēka enerģētiku un iekšējo spēku;
- naudas plūsmas process;
- cik būtiski ir mūsu vārdi;
- ierobežojumi mūsos un to pārvarēšana;
- baiļu atbrīvošana;
- uzvedības psiholoģiskie modeļi un to ietekme uz mūsu labklājību;
- kā izprast savu misiju.
 

Praktiskā daļa:
Metodes kā strādāt ar naudu.
Savas dzīves un finansu organizācija.
Meditācijas naudas plūsmas līdzsvarošanai.
Naudas rituāli.