Radot harmoniju sevī, pamanīsiet, cik daudz tās ir apkārt!

 

Semināri - cilvēka harmoniskai attīstībaiProduktu katalogs

Informācija

Plānotie semināri

Seminārs „Atmodinot starojošo sirdi"/„Dzīvot Sirdī"

Seminārs palīdz atvērt sirdis un, ja nepieciešams, atbrīvot pagātnes emocionālās traumas, attīrīt smadzenes no mentālā piesārņojuma, aktivizēt meridiānus fiziskajā ķermenī.

Vairāk kā 11 gadus šī semināra laikā Drunvalo Melhisedeks ir sniedzis skolniekiem jaunu informāciju par Čiekurveida dziedzeri un Augstākām realitātēm, kā arī apmācījis kā ieiet Svētajā Sirds telpā. 2011.gadā Drunvalo nodibināja Atcerēšanās skolu (School of Remembering - www.drunvalo.net) un apmācīja jaunus semināru vadītājus, kuri nodos tik ļoti nepieciešamās sakrālās zināšanas pa visu pasauli. Semināra laikā gūtās zināšanas dod cilvēkam jaunus instrumentus garīgai izaugsmei un psihisko spēju attīstībai. Pats svarīgākais, kas jāapgūst, ir spēja ieiet Svētajā Sirds telpā un atrasties tajā, radīt no Sirds, dziedinot sevi, atsijājot visu nevajadzīgo, veco pieķeršanos, zināšanu un ierobežojumu nastu. Drunvalo Melhisedeka grāmatā „Dzīvo Sirdī" ir apkopota vērtīga informācija, lai izpētītu savu iekšējo Svēto telpu, kurā atrodamas visas dimensijas un visi apziņas līmeņi. Semināra informatīvā daļa veidojusies no šīs grāmatas, no Drunvalo Melhisedeka, viņa skolnieku un draugu - Meistaru daudzu gadu pieredzes, kā arī informācijas no Smalkajām Pasaulēm par to, ko mums māca Plazmas būtnes, Hatori un citas civilizācijas. Tiks izmantotas vairāk kā 6000 gadu senās - „Zilās Skolas" prakses. Būs iespēja apgūt tādu jaunu informāciju, kas vēl nav minēta grāmatās un Drunvalo Melhisedeks ar to iepazīstina tikai semināros. Tā ir saistīta ar Gaismas stariem un Čiekurveida dziedzera aktivāciju.

4 dienu laikā dalībnieki padziļināti apgūst teoriju un praktiski mācās ieiet Sakrālās Sirds telpā, notiek individuālā dziedināšana un dziedināšana grupā, būtņu atbrīvošana, enerģētiskā attīrīšanās. Dalībnieki mācās pārvaldīt sava ķermeni un prātu, attīstīt savas psihiskās spējas, aktivizēt Gaismas starus un Čiekurveida dziedzeri, iepazīstas ar 13.čakru u.c.

Drunvalo Melhisedeks lūdzis semināru „Dzīvot Sirdī" turpmāk saukt par semināru „Atmodinot Starojošo Sirdi". 

Semināra plāns:

Katra semināra diena ietver teorētisko un praktisko daļu, meditācijas, grupu un individuālo darbu.
1.diena - Ievads. Pamata informācija par Čiekurveida dziedzeri. Sakrālā ģeometrija.
2.diena - Ķermeņa prakses. Cilvēka psihiskās spējas. Apziņa. Aura.
3.diena - Darbs pie Būtņu atbrīvošanas. Grupu darbs.
4.diena - Dziedniecības diena. Piedzimšana un atjaunošanās. 4 dienu informācijas apkopojums. Čiekurveida dziedzera un gaismas staru aktivācija. 13.čakra. Ieiešana Sakrālajā Sirds Telpā. Jauna informācija par Mer-Ka-Ba gaismas ķermeni.

Aiciniet uz šo semināru arī savus partnerus. Paredzētas vairākas enerģētiski spēcīgas prakses attiecību harmonizēšanai un dziļākai sava partnera iepazīšanai.

Izmantojot senu Sūfisma praksi, 30 minūšu laikā ir iespējams iepazīt un sajust savu partneri daudz vairāk, nekā par 20 kopdzīves gadiem.

Parasti dalībnieki novēro būtiskas izmaiņas sevī. No malas skatoties var teikt, ka pēc semināra tie jau ir „jauni" cilvēki. Semināra nobeigumā cilvēku acis mirdz priekā un staro gaismā, rodas vēlme dziedāt un dejot. Visgrūtāk ir atvadīties.

Gandrīz katrā semināra var sastapt kādu dalībnieku, kas apmeklē to atkārtoti, lai sajustu šo burvīgo, mīlestības pilno atmosfēru atkal, iepazītos ar jaunajiem dalībniekiem, pastāstītu kādas izmaiņas notikušas viņu dzīvē pēc semināra.

Pirmo reizi Latvijā šis seminārs norisinājās 2012.gada septembrī. Tā dalībnieki tik ļoti sadraudzējās, ka ierosināja sanākt kopā un turpināt pielietot apgūtās prakses dzīvē - enerģētiski attīrīties, lai pārdzimtu jaunās vibrācijās. Šīs mīlestības pilnās, sirsnīgās un gaišās tikšanās tiek gaidītas un nu jau notiek katru mēnesi.

 Dalībnieku atsauksmes:

"Mīļie cilvēki, cienījamie garīgās attīstības ceļa gājēji!
Sajūtas, atverot savu sirdi, nav vārdos aprakstāmas. Tā ir mīlestības straume no visuma, tā ir sevis savienošanas sajūta ar visu apkārt esošo, radīto. Tā ir jaunu brāļu un māsu iegūšana. Tās ir ardievas vientulībai. Ieiešana savā svētajā sirds telpā ir pasakains ceļojums savā iekšienē. Sevis atvēršana un apkārtnes iekļaušana sevī. Apgarotas dzīves uzsākšana. Mācieties to sasniegt, izbaudīt un dot citiem!"

Zane

"Šis seminārs nav novērtējams nekādās naudas izteiksmēs... Ja jūs vēlaties saskatīt mīlestību jums apkārt, saņemt to un dāvāt citiem, dzīvot ar atvērtu sirdi un būt laimīgiem tieši te un tagad, tad noteikti jums tas ir jāiziet. Jo vairāk cilvēki uz šīs planētas būs atvēruši savu sirdi, jo lielākā pasakā mēs dzīvosim..."

Ivars


Lūgums pieteikties savlaicīgi!|

info@energijuharmonija.lv, t.22330819  

 

   

Sermināra vadītājs Ņikita Jemeļjanovs - starptautiskās organizācijas "Dzīvības Zieds" sertificēts skolotājs

Ja vēlaties būt šīs jaunās mācības daļa, tas būs man liels pagodinājums, palīdzēt jums atcerēties, kas jūs patiesībā esat. 

Paldies, ka jūs esat.
Mīlestībā un kalpošanā,
Ņikita Jemeļjanos 


 

Drunvalo Melhisedeka vēstule semināra dalībniekiem:

Vienīgais, kas nepieciešams, lai sagatavotos semināram, ir jāizlasa grāmatas „Dzīvības Zieda Senais noslēpums" un „Dzīvot Sirdī". Semināra laikā informācija no šīm grāmatām tiks dota vienlaicīgi; Svētā Sirds Telpa, Čiekurveida dziedzera un Gaismas staru mijiedarbība, Trešās acs atvēršana, informācija par Mer-Ka-Ba un skaidra apziņa par to kā radīt no Svētās Sirds Telpas. Šajā mācībā Mer-Ka-Ba aktivizējas automātiski un bez piepūles, tā kļūst pastāvīga vienā acumirklī. Pēc semināra jums būs pieejami iekšēji instrumenti, kas palīdzēs pārejas procesā. Šī ir iespējami vieglākā un tiešākā apmācība, ko Drunvalo jebkad ir piedāvājis. Metodiskie un grafiskie materiāli ir krāsaini un saprotami. Šajā seminārā ir daudz informācijas no iepriekšējā semināra „Zeme un Debesis", kas ar laiku tika papildināta ar jaunām zināšanām un ilustrācijām. Izmantojot šīs zināšanas, mainās pilnīgi viss."