Radot harmoniju sevī, pamanīsiet, cik daudz tās ir apkārt!

 

Semināri - cilvēka harmoniskai attīstībaiProduktu katalogs

Informācija

Ziedu aromāti

ZIEDU AROMĀTU SMALKUMS
SMARŽAS BURVĪBAS dabīgajās smaržās dzīves spēkam, radošumam un priekam
SMARŽAS BURVĪBAS https://www.facebook.com/smarzasburviba/
IZVEIDOTAIS ZIEDU PORTRETU KLĀSTS AR MAIJPUĶĪŠU, FRĒZIJU, CERIŅU, PUĶUZIRŅU UN LILIJU ZIEDU AROMĀTU SNIEDZ IESPĒJU LIETOT ŠO ZIEDU SMARŽAS DABĪGĀ AROMĀTĀ, jo dabā no šiem ziediem ēterisko eļļu neiegūst un tādēļ šīs smaržas atveidotas ar citu augu ēterisko eļļu palīdzību.
MAIJPUĶĪTES ZIEDU PORTRETS  palīdz rast virzienu un piepildīt savus nodomus realitātē. Iedarbojas uz sirds, kakla, trešās acs un vainaga enerģētisko centru.
CERIŅŠ- palīdz atbrīvoties no depresīvām sajūtām un rast miera un laimes sajūtu. Iedarbojas uz seksuālo- radošo, saules pinuma un sirds enerģētisko centru.
FRĒZIJA- palīdz atgūt prieku un turēt taisnu savu mugurkaulu, pastāvot par savām sirds vēlēšanām, neietekmējoties no apkārtējo viedokļiem. Atbild par kaulu struktūru veselību. Saules enerģija. Vīrišķais spēks. Iedarbojas uz pamata, seksuālo- radošo un saules pinuma enerģētisko centru.
PUĶUZIRNIS- palīdz realizēt sirds vēlēšanās un nodomus dzīvē, palīdz noticēt saviem spēkiem. Iedarbojas uz pamata, seksuālo- radošo un sirds enerģētisko centru.
LILIJA- palīdz rast auglību it visā, ko darām. Vieš skaidrības enerģiju. Atbrīvo enerģētiskos nosprostojumus, kas neļauj saņemt, vairojot pārticības enerģiju. Iedarbojas uz pamata, seksuālo- radošo, saules pinuma un sirds enerģētisko centru.

TUVĀK: 29252004 AGRITA JĒRUMA AROMTERAPEITE, DZIMTAS TERAPEITE